PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Z britského ministerstva obrany unikly informace o 1,7 milionu lidí


13.10.2008

Britská vláda v pondělí zveřejnila informace o možném úniku dat z britského ministerstva obrany. Při kontrolním auditu totiž pracovníci auditorské firmy odhalili zmizení hard disku, na kterém mohly být nahrány údaje až o 1,7 milionu lidí.

Z britského ministerstva obrany se ztratil hard disk, na kterém podle britského ministra obrany Boba Ainsworta mohly být údaje až o 1,7 milionu lidí. Vyšetřování je na začátku, a tak se zatím neví, zda hard disk někdo odcizil nebo se jednalo o ztrátu. Nebezpečí prozrazení osobních údajů teď číhá na zhruba 1,7 milionu lidí, kteří se v minulosti ucházeli o službu v ozbrojených silách.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Podle vyjádření ministerstva se na disku nachází u některých lidí pouze základní osobní údaje, jako je jméno, příjmení a adresa, v některých případech však mohou být na disku ale i velmi citlivé informace, včetně těch, které se týkají bankovních kont, pasů, pojištění, řidičských průkazů a podobně. Ministerstvo už o úniku dat informovalo banky, u nichž mají účty lidé, jejichž osobní údaje se nacházejí na ztraceném disku.

Je to již poněkolikáté za poslední půl rok, kdy se Británie potýká se skandálem spojeným s únikem dat z veřejného sektoru. V září vyšel najevo případ, kdy se ztratila data zhruba pěti set tisíc bývalých zaměstnanců a vysloužilých vojáků Královského letectva, ministerstvo obrany v červenci zveřejnilo, že za poslední čtyři roky se v něm ztratilo nebo bylo ukradeno 658 notebooků s důležitými informacemi.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu