Nad Českem se prý znovu prohnalo UFO

16.8.2009

Létající hořící objekty nevysvětlitelného původu se údajně o sobotní noci znovu prohnaly nad Českem, jak uvádějí svědkové po celé republice. Neznámá tělesa, která se podle mnoha výpovědí na obloze honila, střídavě přibližovala a vzdalovala, rozsvěcovala a zhasínala, znovu rozvířila spekulace o existenci mimozemských civilizacích a UFO.

Podivné létající objekty byly k vidění na obloze v průběhu celé sobotní noci a někde ještě i v neděli zrána. Některým pozorovatelům se je podařilo dokonce zachytit fotoaparátem či nahrát do mobilního telefonu. Jejich původ si sice nedokáží vysvětlit, většina je však označuje za "něco jako UFO".

"Dneska nad ránem o půl jedné jsem zachytil na fotografii záhadný oranžový předmět. Už jsem četl o hodně takových, převážně nad Anglií, ale i nad ČR. Psalo se o tom jako o UFO. Nevím o co šlo, ale letělo to, tudíž o hvězdu nebo jinačí předměty jít nemohlo, " napsal Novinkám například Vít Gula z Karviné.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Objekty se na obloze prý honily

O několik hodin později zpororoval podivné levitující objekty na obloze i Ondřej Foldyna ze Zlína. "V tu chvíli to byly nejjasnější body na obloze. Letěly od východu, na malou chvíli se předháněly až postupně se oddělily a zhasly," napsal.

Další občan Zlína Jan Brázdil zahlédl už v sobotu před půlnocí "dva silně oranžové body, které se otáčely po směru hodinových ručiček." V průběhu otáčení se prý vzdalovaly, až zmizely úplně. Celý úkaz prý trval jen necelé dvě minuty.

Sedm najednou

I přes silné světelné znečištění měli možnost zahlédnout příslib UFO i Pražané, a to v sobotu kolem půl jedenácté večer. V jednu chvíli bylo právě zde k vidění levitujících předmětů nejvíce.

"Při návratu z kina jsme s přítelkyní uviděli sedm létajících objektů, pomalu letících noční oblohou. Vypadaly jako malé body, jakoby pohybující se hvězdy, které připomínají hořící objekty. Letěly něco přes minutu a půl a poté pomalu jeden po druhém mizely," popsal neznámý úkaz Petr Šolín z Prahy. Předměty se prý vzájemně předháněly.

"První čtyři letěly v malém obloučku pod sebou, zbylé tři pak za nimi. Sedmý se pak na chvíli oddělil, ale pokoušel se stále držet formaci," upřesnil Šolín.

Neidentifikovatelné létající předměty nelétaly nad Českem poprvé. Naposledy zaznameli Češi jejich větší koncentraci na konci července.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu