PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Politické elity selhaly, Lisabonská smlouva je nyní stejně mrtvá, řekl KlausPrezident Václav Klaus komentuje schválení Lisabonské smlouvy v Senátu

6.5.2009

Prezident Václav Klaus ve středu řekl, že ani přes schválení Lisabonské smlouvy v Senátu není pro něj její ratifikace na pořadu dne. Klaus také tvrdě kritizoval senátory, kteří smlouvu podpořili. Prezident řekl, že na rozdíl od něj podlehli tlaku a rezignovali na svou politickou i občanskou integritu.

Klaus vyjádřil své zklamání, že senátoři podlehli "nevídanému nátlaku a rezignovali na své názory i politickou a občanskou integritu". Podle prezidenta se otočili zády k zájmům ČR a nadřadili jim krátkodobé zájmy politických reprezentací i své vlastní.

"Je to velmi smutný doklad dalšího selhání významné části našich politických elit, které v různých obdobných okamžicích až příliš dobře známe z české historie," řekl prezident a připomněl získání suverenity v roce 1989. "Buď jsme po listopadu opětovně nabyli suverenitu a tím i odpovědnost za další osudy naší země, nebo to celé byl tragický omyl. To je v roce dvacátého výročí listopadu 1989 obzvláště aktuální připomínka," varoval prezident.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Politici podle jeho slov opakují chyby minulosti. "Znovu tvrdí: 'Jsme malí, slabí, v evropském kontextu nic neznamenáme, musíme se podřídit, i když s tím nesouhlasíme.' Toto odmítám," dodala hlava státu.

Klaus znovu zopakoval, že Lisabonská smlouva je podle jeho názoru nyní mrtvá, protože ji odmítli Irové v referendu, a její schválení není i s ohledem na avizovanou stížnost senátorů Ústavnímu soudu na pořadu dne.

Skupina senátorů ODS už oznámila, že stížnost k Ústavnímu soudu podá. Podpis stížnosti údajně slíbilo potřebných 17 senátorů ODS. Klaus prohlásil, že do doby, než ÚS vydá svůj nález, nebude nic říkat o svém postoji k dalšímu postupu ratifikace.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu