USA PO 62 LETECH PŘIZNALY, ŽE JIM MIMOZEMŠŤANÉ OD ROKU 1948 AŽ DOSUD NEUSTÁLE DEAKTIVUJÍ ATOMOVÝ ARZENÁL RAKET

UFO se údajně zajímá o americké jaderné rakety

29.9.2010

Mimozemšťané už několikrát přistáli u základen amerických jaderných raket a deaktivovali je. V pondělí to na tiskové konferenci ve Washingtonu tvrdil expert na UFO Robert Hastings. Odvolal se přitom na četná svědectví členů personálu, kteří jaderná sila obsluhovali.

„Přes sto bývalých příslušníků letectva USA, kteří dostali důvěru řídit nebo střežit zbraně hromadného ničení, podali svědectví o pokračujícím pozorování a příležitostném zásahu do našich jaderných zbraní,“ prohlásil Hastings. On a dalších šest bývalých důstojníků tvrdí, že tajné služby USA a Británie tyto skutečnosti záměrně tají.

Ze shromážděných informací podle nich vyplývá, že mimozemšťané si takto počínají od roku 1948 a zatím naposledy mohli přistát před sedmi lety.

„Měl jsem službu, když se přímo nad místem objevil objekt. Deset raket Minuteman se deaktivovalo. To samé se stalo o týden později na jiné základně,“ popsal kapitán Robert Salas zážitek z 16. března 1967 na raketové základně Malstrom v Montaně.

Kapitán Bruce Festenmacher spatřil létající objekt tvaru velkého doutníku nad jadernou základnou ve Wyomingu v roce 1976. Jiný incident se odehrál 27. prosince 1980 na letecké základně Bentwaters v Británii, odkud operovala americká taktická letka. Řada vojáků vypověděla, že viděla neznámý kovový objekt. Letectvo však oznámilo, že nemá důkaz o ničem, co by narušilo britský vzdušný prostor.

 
Vražedná Multi-atomová hlavice mezikontinentální rakety Minuteman III v podzemním silu v USA


Lod nad raketovou zakladnou

Vražedná Multi-atomová hlavice mezikontinentální rakety Minuteman III v podzemním silu v USA, foto, rok 2010, technologie od ještěrů z pekel dle bláznivých smluv z roku 1964. Tyto pekelné věci v případě použití loutkolidmi by mohly zničit celou ekosféru planety Země již v roce 1948 a zbytky lidí by se přestěhovaly pod povrch Země, navíc by zničily i okolní Vesmír a život v něm, to ovšem není dovoleno ANDĚLY NEBES – Sol-tecova vesmírná flotila.Sol-tecDoutnikova lodHirošima

Použití atomových bomb v japonské Hirošimě (6.8.1945) a Nagasaki (9.8.1945) bylo dovoleno kvůli poučení se lidí z následků. Přesto ale lidé byli po generace těmito šílenostmi zastrašováni a museli se s tímto vyrovnávat. Viz článek 1701.Sdělení z 10 dílů knih ROZHOVORY S POUČENÍM OD MÝCH PŘÁTEL Z VESMÍRU – VAROVÁNÍ ANDĚLŮ NEBES PŘED ATOMOVÝMI ZBRANĚMI A ATOMOVÝMI ELEKTRÁRNAMI

1. díl
127 - Sdělení (11)
181 – Sdělení (48) – život po atomové válce
221 – Hlas mimozemského posla - Aštara v televizi Londýn
248 - Sdělení (80)
376 - Rozhovor s Aštarem Šeranem

2. díl
610 – Nouzové sdělení od matičky Země

3. díl
733 – Třetí fatimské tajemství. Sdělení matky Marie celému světu
785 – Vývoj lidstva, mimozemské vlivy DNA, účast vlády a budoucí možnosti volby
790 - Byl jsem při tom …
791 - Termíny a místa prvních nabídek Vesmírných lidí vládám USA a SSSR

4. díl
1026 – Odběry vzorků u České Lípy
1097 – Varování před spuštěním jaderné elektrárny Temelín v ČR
1100 – Varování před Temelínem
1106 – Rozhovor se Sol-tecem
1178 – Dopis prezidentu ČR – zastavení Temelína

5. díl
1435 – Laboratoř

6. díl
1577 - Rozhovor s Aštarem a Ptaahem
1580 – dopis panu Prezidentovi
1654 - Dr. Ing. Daniel Fry a dědicové Atlantidy
1657 - Další Aštarovo poselství lidem – výtah z UFO – KONTAKTY – vlády …
1658 - Varování před atomovou energií - výtah z UFO – KONTAKTY
1659 - Další varování před atomovou energií - výtah z UFO – KONTAKTY
1660 - Další varování před atomovou energií - výtah z UFO – KONTAKTY
1661 - Další varování před atomovou energií - výtah z UFO – KONTAKTY
1663 - Kontakty Jamese Forbese - výtah z UFO – KONTAKTY
1664 - Kontakty Eugenia Siragusy - výtah z UFO – KONTAKTY – další varování vládám před atomovou energií – Aštar Šeran


7. díl
1756 - Nabídka k setkání prezidenta ČR Václava Klause a Vesmírnými lidmi, bod 6
1949 - Pomoc Vesmírných lidí – znečištěné prostředí

10.díl
2700 - Kdo jsou Vesmírní lidé Sil světla ? – Leták 140
2720 – Černobyl
2814 – Gorbačov: Netušili jsme, že reaktor explodovalOVLÁDÁNÍ NEGATIVNÍHO LIDSTVA

7. díl
1925 – ÚROVNĚ OVLÁDACÍCH PROGRAMŮ

Úvodní strana webu nahoře: www.andele-nebe.cz - Co je s vaším Duchem, duší a fyzickým tělem ?

Zdroje – NOVÉ ZJEVENÍ


7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz universe-people.com cosmic-people.com angels-light.org
angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org all-the-world-downloads.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu andjeli-neba.com.hr
anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl ingerii-cerului.ro
cennetin-melekleri.web.tr      


Článek v původním anglickém jazyce:

The Air Force is in a pickle. It can't refute the seven veterans who told a National Press Club audience on Monday that UFOs had been surveilling and even disabling portions of America's nuclear missile arsenal since the 1960s. Not without calling these guys liars. And maybe even having to conduct prosecutions for security-oath violations. WASHINGTON - Armed with declassified documents and vivid details, a group of former Air Force officers gathered Monday to go public with an assertion they have kept mostly under wraps for decades: that UFOs visited the bases they were stationed at and caused nuclear weapon system to temporarily malfunction.

The group, convened by UFO researcher Robert Hastings, came to the National Press Club in Washington to discuss their individual experiences and to urge a government that tried to ignore and silence them when they came forward years ago to finally come clean. Hastings said he believes that visitors from outer space are fixating on nuclear weapons because they want to send a message: Disarm before the world destroys itself.

Robert Salas, a former missile launch officer at Malmstrom Air Force Base, said that 10 nuclear missiles were suddenly and inexplicably disabled in March 1967 at the Montana installation after members of his flight security team saw a "large glowing, pulsating red oval-shaped object" about 30-40 feet in diameter hovering over the front gate. When he reported the incident to his superiors the next day, he was told to keep quiet. "What you have heard today is evidence of a phenomenon. It sounds fantastic, and it is fantastic," said Salas, after he and his fellow officers from other bases in the Western U.S. shared similar accounts. The government, Salas said, is "deliberately withholding the facts, continuously since 1969 and, by doing so, do not allow the people of this country to engage in the decision regarding events that are clearly a national security issue for concern all of us. We're simply asking for the truth."

From 1947 to 1969, the Air Force investigated unidentified flying objects under what was called Project Blue Book. Of a total of 12,618 sightings under the program, 701 remained "unidentified." The military discontinued the program after consulting with scientists and concluding that none of the objects posed a threat to national security or could be identified as "extraterrestrial." When asked to comment on the new assertions, an Air Force spokeswoman cited a 2005 fact sheet that said: "Since the termination of Project Blue Book, nothing has occurred that would support a resumption of UFO investigations." Hastings said he has heard of a UFO incident occurring at Malmstrom as recently as 2007. The declassified documents Hastings presented at Monday's news conference include decades-old government memos detailing reports of sightings of objects in the skies above Alabama, Montana, New Mexico and North Dakota. "The American people have a right to know the facts," Hastings told reporters. "This is a national security issues but it is (also) a need-to-know issue, a right-to-know issue. Citizens in every country on Earth should be let in on this secret."

Hastings said he has talked to 120 former or retired U.S. military about the presence of UFOs at nuclear weapons sites across the United States and around the globe as early as 1945, when the world entered the nuclear age with the bombings of Hiroshima and Nagasaki. For some of the officers who came forward Monday, going public wasn't easy. Bruce Fenstermacher, a missile combat crew commander at F.E. Warren Air Force Base in Cheyenne, Wyo., was "laughed at" by superiors when he reported a UFO sighting at a launch site that one of his sergeants had passed on to him, he said. He decided to keep his head low after that. "I was very careful about who I told what," he said. "I was concerned. I don't want to be considered a kook. But I think it's more important to come out and tell our story."