PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Češi odpracují za týden o tři hodiny víc, než povoluje zákoník práce, šidí i obědy

VĚTŠINA LIDÍ V ČESKU SE CHYTILA DO STÁLE ZVĚTŠUJÍCÍHO OTROCTVÍ. TRÁVÍ TAK STÁLE VĚTŠÍ ČÁST ŽIVOTA V "PRÁCI" S VEŠKERÝMI DEFORMACEMI POZITIVNÍCH MEZILIDSKÝCH VZTAHŮ, KTERÉ ŽIVOT TVOŘÍ - TEDY JSOU NAVZÁJEM KONKURENTI A BOJUJÍ NEUSTÁLE O JEDINÉ - O PENÍZE A KARIÉRU. ALE UŽÍT SI JE SKUTEČNĚ NEMOHOU, NEBOŤ JSOU VĚZNI V OTROKÁRNÁCH. POKUD PENÍZE VYDĚLAJÍ, JE ZDE MNOHO JINÝCH SUBJEKTŮ, KTERÉ SE POSTARAJÍ, ABY JIM JE SEBRALY - STÁT ZVĚTŠUJE DANĚ, VČETNĚ DANĚ Z NEMOVITOSTÍ, HYPOTEČNÍ BANKY LEHCE OBEROU O VŠE KLIENTA, KDYŽ KRÁTKODOBĚ NEMŮŽE ZAPLATIT, ZDRAVOTNICTVÍ ŽÁDÁ STÁLE VÍCE PENĚZ A STÁTNÍ SPRÁVA ÚPLATKY. STÁLE DRAŽŠÍ ŠKOLSTVÍ PRO SVÉ POTOMKY. DÁLE SE PRODLUŽUJE ODCHOD DO DŮCHODU, TEDY ÚŘEDNÍCI STÁTU NEMAJÍ ZÁJEM PODPOROVAT LIDI VE STÁŘÍ A V NEMOCECH.

SOCIÁLNÍ VYMOŽENOSTI, KTERÉ SI LIDÉ V EVROPĚ PRACNĚ VYDOBYLI BĚHEM POSLEDNÍCH 250 LET, JSOU LIKVIDOVÁNY. DO TÉTO SITUACE LIDI V NEGATIVNÍM STAVU TLAČÍ JEŠTĚŘI Z PEKEL, MJ. PO ROCE 2000 POMOCÍ LEVNÉ, OTROCKÉ ČÍNY, KTERÁ ZAPLAVUJE VŠÍM SVĚT. TÍM I ZTLAČUJE NÁKLADY SILNĚ DOLŮ A SNIŽUJE MOHUTNĚ ŽIVOTNÍ ÚROVEŇ EVROPY A AMERIKY NA TU OTROCKOU ÚROVEŇ ŽIVOTA ČÍŇANŮ A JIM PODOBNÝCH. JEŠTĚŘI Z PEKEL MAJÍ V RUKÁVU DALŠÍ ČÍNU - INDII, POMOCÍ KTERÉ I ZA DALŠÍCH 20 LET MOHOU STLAČOVAT PŘÍJMY LIDÍ A LIKVIDOVAT ŽIVOTNÍ ÚROVEŇ LOUTKOMAS, POCHOPITELNĚ S VYUŽITÍM STÁLE SCHOPNĚJŠÍCH ČIPOVÝCH TECHNOLOGIÍ. V ČESKU SE NAPŘ. MNOŽSTVÍ SLUŽEBNÍCH CEST MANAŽERŮ A DALŠÍCH LIDÍ Z KANCELÁŘÍ SNÍŽIL V RÁMCI ÚSPORY O POLOVINU, A I TI, KTEŘÍ JEZDÍ, JSOU ZCELA KONTROLOVÁNI POMOCÍ GPS. OSTATNÍ JEDNAJÍ POMOCÍ VIDEOKONFERENCÍ. TÍM JSOU STÁLE VÍCE IZOLOVÁNI A VĚZNĚNI NA SVÝCH PRACOVIŠTÍCH - VĚZENÍCH. SAMI SI ZMENŠUJÍ MÍRU SVÝCH SVOBOD. JE TO ODPLATA ZA JEJICH NEGATIVNÍ VOLBY, KTERÉ NEUSTÁLE PROVÁDĚLI A DĚLAJÍ V DOMĚNÍ, ŽE JE TO SPRÁVNÉ - ŽIVOT SÁM PRO SEBE. ŘEŠENÍ NAJDETE NA www.stahuje-cely-svet.cz

14. října 2010

Pracovní doba v České republice je třetí nejdelší v Evropské unii. Češi průměrně odpracují 42,9 hodin týdně, tedy téměř o tři hodiny více, než povoluje zákoník práce. Začínají šidit i oběd: s přibývajícím počtem fast foodů a možností vzít si jídlo s sebou mnoho z nich obědvá přímo u svého pracovního stolu.

Vyplývá to z průzkumu, který provedla mezinárodní personální společnosti Reed Specialist Recruitment. Mapoval klíčové změny, k nimž došlo v oblasti zaměstnávání od roku 1960, kdy byla společnost Reed založena.

Průzkum zahrnuje názory více než 3000 zaměstnanců z různých oborů. Jeden ze čtyř je u svého pracovního stolu od půl osmé ráno a neodchází před šestou hodinou večer, 40 % dokonce stejně jako Češi ani neopouští kancelář přes polední pauzu, aby si dali pořádnou přestávku. A práce nekončí v kanceláři – většina dotázaných ji dokončuje každý večer doma. Věnují jí po večerech průměrně 42 minut.

Skutečnou revoluci podle průzkumu přineslo používání e-mailů. Téměř polovina dotázaných (48 procent) uvedla, že si pracovní život bez e-mailu už nedokáže představit. Většina z nich dokonce považuje elektronickou poštu za „nejvýznamnější změnu na pracovním trhu za posledních 50 let“. Má pro ně větší hodnotu než rovná práva nebo příchod mobilních telefonů.

Ještě jedna věc je ale pro značnou část dotazovaných nepostradatelná stejně jako e-mail. Více než čtvrtina z nich (27 %) uvedla, že si nedokáže představit práci bez škádlení a žertování v kanceláři.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu