PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Kontroly na letištích USA se mění. Nebude se už oplácávat, ale přejíždět dlaněmi

29.10.2010

Prohlídky více "na tělo" musí ode dneška očekávat cestujícící odbavovaní na amerických letištích.

Bezpečnostní kontroly na amerických letištích budou od pátku více "na tělo". Zatímco dříve pracovníci Úřadu pro bezpečnost v dopravě (TSA) cestující při osobní prohlídce poplácávali dlaněmi, nyní jim po něm budou rukama spíše přejíždět. Informovala o tom v pátek americká média.

TSA způsob svých kontrol pravidelně vyhodnocuje a upravuje. Z bezpečnostních důvodů nechce prozrazovat, jak moc se nová technika prohlídek liší od té předchozí. Jeho mluvčí Kristin Leeová pouze upozornila, že je nadále budou provádět pracovníci stejného pohlaví, jakého je kontrolovaný cestující.

"Pasažéři by měli očekávat nepředvídatelnou sadu bezpečnostních opatření, mezi něž patří například detekce stop po výbušninách, pokročilé zobrazovací technologie či speciálně vycvičení psi," uvedla rovněž Leeová.

Vše kvůli nigerijskému muslimovi

Ruční prohlídky se provádějí, když na cestujícího při letištní kontrole spustí detektor kovů, anebo když odmítne projít novějšími tělesnými skenery, které lidi dokážou zobrazit nahé. Letiště na celém světě začala tyto nové přístroje, které podle jejich kritiků představují značný zásah do soukromí, ve větším měřítku instalovat v letošním roce.

Děje se tak v reakci na případ z konce loňského prosince, kdy se nigerijskému muslimovi podařilo dostat přes letištní kontrolu v Amsterodamu na palubu letounu do USA s nebezpečnou výbušninou ukrytou ve spodním prádle. Jen náhodou se sebevražednému atentátníkovi nakonec nepodařilo nálož odpálit.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr