PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Medvědi se prochází slovenskými městy

LOUTKOLIDÉ NA PLANETĚ ZEMI JSOU JIŽ V TAK ŠPATNÉM DUCHOVNÍM STAVU, ŽE NEDOKÁŽÍ VNÍMAT TÉMĚŘ VŮBEC REALITU. TOTO VNÍMÁNÍ REALITY SE NEUSTÁLE ZHORŠUJE, A VYVRCHOLUJE NAPŘ. TÍM, ŽE DO 60-TISÍCOVÉHO MĚSTA MARTIN OPAKOVANĚ CHODÍ VE DNE MEDVĚDI, KTEŘÍ OHROŽUJÍ ŽIVOTY LIDÍ, A JEŠTĚ JSOU OCHRAŇOVÁNI LOUTKOLIDMI. TOTÉŽ SE DĚJE V LIPTOVSKÉM MIKULÁŠI A V MNOŽSTVÍ VESNIC NA SLOVENSKU V DESÍTKÁCH PŘÍPADŮ ROČNĚ.
TYTO UDÁLOSTI JSOU PRAVDIVÝMI A DOKONALÝMI INDIKÁTORY, V JAK ŠPATNÉM - NEGATIVNÍM STAVU - BEZ SCHOPNOSTI ROZLIŠOVÁNÍ DOBRA OD ZLA, SE LOUTKOLIDÉ NA PLANETĚ ZEMI V ROCE 2010 NACHÁZÍ.
TĚMITO ZLY SE LOUTKOLIDÉ SNAŽÍ JEN UPOUTÁVAT NA SEBE POZORNOST.
V TAKOVÉM NEGATIVNÍM STAVU BUDE ZŘEJMĚ PRO JEŠTĚRY Z PEKEL DĚTSKOU HRAČKOU VĚTŠINU LOUTKOLIDÍ OČIPOVAT, A TO TAK, ŽE TO S CHUTÍ, RADOSTÍ A S REKLAMOU UDĚLAJÍ SAMI LOUTKOLIDÉ PODPOROVÁNI SVÝMI ZASTUPITELI, KTERÉ SI ZVOLILI DO ČELA A FIRMAMI, KTERÉ SI TÍM NAMASTÍ SVOJI KAPSU !

30.11.2010

Ve slovenských městech Martin a Sučany se v uplynulých dnech objevil medvěd za bílého dne. Jak píše deník Sme, už neplatí, že se šelmy objevují jen v horských obcích, ale osmělují se i do měst. Odborníci upozorňují, že medvědi ztrácejí přirozenou plachost. V neděli se statný medvěd procházel po sídlišti Prefa v Sučanech. Zahnali ho až hasiči proudem vody.

Příběh však prvním dnem jen tak neskončil. Medvěd se totiž vrátil. Objevil se v průmyslové zóně na okraji města a pohyboval se po kruhovém objezdu. Několik mužů se ho snažilo zahnat házením sněhových koulí, ale medvěd si toho nevšímal.

Dvě hodiny trvalo, než ho hasiči s policisty vyhnali z města. Místní policista potvrdil, že pokud by došlo k ohrožení lidí, byli připraveni střílet.

Medvěd překvapil lidi také u městské plovárny v Martině. Šelmu uspali přivolaní odborníci ze zoologické zahrady a vypustili ji do přírody v Sklabinské dolině.

Ředitel správy Národního parku Velká Fatra ve Vrútkách Peter Vantara si nepamatuje případ, že by se medvěd objevil v rušném městě za bílého dne. „Možná ztratil plachost a zvykl si na lidská obydlí. Nedávné teplé období způsobilo, že se ještě neuložil k zimnímu spánku,“ uvedl Vantara.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu