PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Umělci píší politikům: ČT se vymkla kontrole

VŠECHNA MÉDIA SE NEUSTÁLE PROPADAJÍ DO HLUBIN NEGATIVNÍCH ENERGIÍ - PRODUKUJÍ STÁLE VÍCE A VÍCE HRUBÝCH VIBRACÍ, A TO TAK, ŽE POUZE ŠKODÍ LIDEM, NIČÍ JIM ZDRAVÍ A ŽIVOT VŮBEC. MNOŽSTVÍ KLAMŮ, LŽÍ, FALZIFIKACÍ A NÁSILÍ ROSTE, A TAKÉ PROPAGACE HMOTOVÉHO, KONZUMNÍHO, SEBESTŘEDNÉHO, PEKELNÉHO DRUHU ŽIVOTA. ČESKÁ TELEVIZE NENÍ VÝJIMKOU, A ABY NEZŮSTÁVALA V TOMTO POZADU ZA SOUKROMÝMI MÉDII, ZAMĚSTNALA NĚKTERÉ BÝVALÉ ZAMĚSTNANCE SOUKROMÝCH MÉDIÍ, PROFÍKY NA PEKELNÉ POŘADY, DO SVÝCH ŘAD. ŘÍKAJÍ TOMU "KOMERČNÍ". TO VŠE POD TAKTOVKOU PEKELNÝCH JEŠTĚRŮ, KTEŘÍ MAJÍ KRMIVO HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ Z ŘAD MNOŽSTVÍ DIVÁKŮ.
POZITIVNÍ LIDÉ MÉDIA PRAKTICKY NESLEDUJÍ, NEBOŤ NEMOHOU SI NECHAT NIČIT ŽIVOT HRUBÝMI VIBRACEMI KAŽDOU MINUTU TELEVIZE. TAKOVÝ PŘEPYCH PEKELNÝCH ENERGIÍ SI NEMOHOU DOVOLIT.

1.12.2010

Téměř 150 podpisů umělců a tvůrců podepsalo otevřený dopis adresovaný předsedům pěti politických stran ODS, TOP 09, VV, ČSSD a KSČM. Píší v něm, že Česká televize se v současné době „vymkla kontrole“, je podle nich v „hluboké morální a profesní krizi“ a žádají politiky o nápravu. Prvním krokem by měl být nový zákon o ČT.

Dopis byl zaslán též předsedům Sněmovny a Senátu a jejich místopředsedům, obdržel ho i ministr kultury Jiří Besser. Signatáři žádají politiky o schůzku.

ČT na výzvu umělců reagovala stanoviskem, v němž uvádí, že sice má své problémy, ale nenachází se v „katastrofálním“ stavu, její program „není tristní“ a neplatí, že se vymkla kontrole.

Otevřený dopis považuje televize za útok na ni v době, kdy vrcholí restrukturalizace, jejímž cílem je oddělit dramaturgii vysílacích okruhů od dramaturgie pořadů a zamezit, aby osobní vztahy tvůrců a programových pracovníků rozhodovaly o výrobě a vysílání pořadů a o honorářích za ně.

Otevřený dopis tvůrců podepsal například spisovatel Ludvík Vaculík, scenárista Zdeněk Svěrák, režiséři a režisérky Helena Třeštíková, Olga Sommerová, Fero Fenič, Juraj Herz, Břetislav Rychlík či Jiří Krejčík nebo hudebníci Vladimír Merta a Jiří Dědeček.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu