PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Čína tahá trumfy z rukávu. Plánuje investici 1,5 bilionu dolarů

LIDÉ NA PLANETĚ ZEMI SE MOHOU PŘIPRAVIT NA OVLÁDNUTÍ SVĚTA ČÍNOU. MÍSTNÍ SAMOSPRÁVY ÚŘEDNÍKŮ V 207 STÁTECH BUDOU NAHRAZENY ČÍNSKÝMI POČÍTAČI, KTERÝMI BUDOU ČÍŇANÉ ŘÍDIT BRZY ŽIVOT LIDÍ SVĚTA Z PEKINGU. KRACHY ZÁPADNÍCH STÁTŮ PŘI ENORMNÍM RŮSTU ČÍNY JIŽ NYNÍ UKAZUJÍ NA TENTO VÝVOJ. ČIPOVÉ TECHNOLOGIE TO UMOŽŇUJÍ. TAK SI LIDÉ V NEGATIVNÍM STAVU VOLÍ OTROCKOU ČIPOVOU TOTALITU, KDE SE JIM SVOBODY SCUKNOU NA PŘÍKAZY VYDÁVANÉ Z JEDNOHO MÍSTA NA ZEMI.
TI, KTEŘÍ SI VOLÍ POZITIVNÍ ŽIVOT, SE TOMUTO VÝVOJI VYHNOU.

1.12.2010

"Čínský drak" se již pyšní stříbrem ve světové ekonomice. Nyní plánuje ohromit svět investicí téměř 29 bilionů Kč. Ohromná finanční "berlička" má pomoci ve změnu v moderní stát.

Čína chce v příštích pěti letech investovat až 1,5 bilionu dolarů (téměř 29 bilionů Kč), převážně do firem v sedmi strategických odvětvích. Země se chce zaměřit na firmy v odvětví biotechnologií a informačních technologií nebo výrobce ekologických automobilů. Tvrdí to zdroje agentury Reuters.

Analytici jsou ale ke zprávě skeptičtí, protože částka, o které se hovoří, představuje na roční bázi asi pět procent hrubého domácího produktu Číny.

Záměrem vlády je podle zdrojů urychlit přeměnu Číny z dodavatele surovin a polotovarů na moderní zemi, která bude vyvíjet kvalitní technologie a ty pak vyvážet.

Finance zajistí firmy, místní vlády a banky

Částka, kterou chce Čína investovat, je podle analytiků ohromující. Podle nich svědčí o tom, že Peking je odhodlán podpořit strukturální změny v ekonomice. Čína má nyní druhou největší ekonomiku na světě, toho dosáhla přitom asi během dvou let, když předstihla nejprve Německo a později i Japonsko.

Většinu peněz, které mají být investovány, ale patrně nezajistí vláda v Pekingu, ale firmy, dále místní vlády a banky. O návrhu investic do sedmi nových odvětví se má rozhodnout ještě tento měsíc, až bude jednat ústřední hospodářská komise.

Vláda už dala několikrát najevo, že má zájem podpořit nová odvětví a doufá, že tím ještě víc sníží podíl činností s nízkou přidanou hodnotou. V současné době se výroba v sedmi nových strategických odvětvích, které chce nyní vláda podpořit, podílí na HDP Číny jen asi dvěma procenty. Do roku 2015 se má podíl těchto odvětví zvýšit na osm procent a do roku 2020 až na 15 procent.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu