OČISTNÉ PROCESY SÍLÍ - PLANETA ZEMĚ SE OČIŠŤUJE OD HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ

Není konec světa, jen nasněžilo, vzkázal starosta zasypaného New Yorku

TAK, JAK LIDÉ STUPŇUJÍ SVÉ HRUBÉ VIBRACE VYSÍLANÉ DO OKOLÍ, TAK SE PLANETA ZEMĚ MUSÍ NEUSTÁLE VÍCE A VÍCE OD NICH OČIŠŤOVAT. JEDNOHO DNE SE OČISTÍ I OD PŮVODCŮ HRUBÝCH VIBRACÍ, ZLÝCH MYŠLENEK - LIDÍ !

TO PLATÍ I O JEDNOM Z NEJHRUBOVIBRAČNĚJŠÍCH MÍSTECH PLANETY ZEMĚ - NEW YORKU.

28.12.2010

Letiště pomalu obnovují provoz, návrat k normálu ale potrvá až tři dny. Potíže má i městská doprava.

Doprava na severovýchodě USA se pomalu vrací k normálu. Po dvoudenní sněhové bouři, která oblast zasáhla v neděli, zůstávají silnice pokryté ledovkou a sněhem.

Hlavní newyorská letiště postupně obnovují provoz. Letiště Johna F. Kennedyho, LaGuardia a Newark v New Jersey již přijímají a odbavují lety a postupně uvádějí do provozu další dráhy. Německá společnost Lufthansa dnes uvedla, že všechny lety z Frankfurtu nad Mohanem do New Yorku vypravuje bez problémů.

Mluvčí letišť Steve Coleman televizi NY1 řekl, že za poslední dva dny bylo zrušeno na 4500 letů a že návrat k normálu potrvá dva až tři dny. Čekací doba na infolince letecké společnosti US Airways dosahovala až tří hodin.

Kam s nimi?

Podle odborníků na leteckou dopravu budou mít aerolinky velké problémy s umísťováním lidí, kteří uvízli na letištích, do letadel. Není v nich totiž dost volných míst, protože spoje jsou v období mezi svátky průměrně vytíženy z 90 procent.

Problémy přetrvávají i v městské dopravě v New Yorku, kde metro jezdí nepravidelně. Na tratích, které vedou nad zemí, v některých místech zamrzly výhybky. Řada strojvůdců se také kvůli sněhové kalamitě vůbec nedostala do práce.

Pro děti ale sníh ve městě znamenal splnění snu, napsal deník The New York Times. V Central Parku, kde napadlo až 50 centimetrů sněhu, bylo už v pondělí vidět desítky sáňkařů i lyžařů.

Vůbec největší sněhovou nadílku na východním pobřeží USA ale dvoudenní bouře přinesla do New Jersey. Ve městě napadlo přes 80 centimetrů sněhu.

Starosta New Yorku Michael Bloomberg ale v televizi obyvatele města uklidňoval. Prohlásil, že konec světa ještě nenastal a že město si vede dobře. "Estrády na Broadwayi měly minulou noc plno. Je zde spousta turistů, kteří si užívají. Myslím, že vzkaz je, že město jde dál," řekl.

Bouře se přesunula nad Kanadu a nad východním pobřežím USA vysvitlo slunce. Mase sněhu ale potrvá dny, než roztaje. Teploty se nadále drží kolem bodu mrazu, oteplit by se mělo nejdřív o víkendu..

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr