PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

V Číně budují největší megalopoli světa

V ČÍNĚ JE K ROKU 2010 PO 20 LETECH BUDOVÁNÍ NA 350 MĚST S 1 - 18 MILIONY LOUTKOLIDÍ, 200 MĚST S 0,5 - 1 MILIONEM LOUTKOLIDÍ, 65 000 KM DÁLNIC (8000 KM/ROK), 10 TISÍC KM RYCHLOTRATÍ 350 - 420 KM/H. A TO VŠE PŘI ZACHOVÁNÍ LEVNÉ PRACOVNÍ OTROCKÉ SÍLY A NÁKLADŮ VŮBEC. TO JE JEDNA FÁZE EKONOMICKÉ MOCI ČÍNY. NYNÍ PŘICHÁZÍ DALŠÍ FÁZE - MEGAMĚSTA S DESÍTKAMI MILIONŮ LOUTKOLIDÍ. TÍM MŮŽE ČÍNA EKONOMICKY SPOLEHLIVĚ OVLÁDNOUT SVĚT, A TEN MŮŽE JEN PŘIHLÍŽET, VČETNĚ KONZUMNÍ A OBÉZNÍ USA, EU A PŘEŠLAPUJÍCÍ INDIE. NAPROTI TOMU V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE SE CELKOVÝ ROZVOJ MĚST A INFRASTRUKTURY ZA 20 LET PRAKTICKY ZASTAVIL (V ČR V 90. LETECH OBČANKY ZA 4 KČ BEZ OCHRANNÝCH ZNAKŮ, A TAK SE DOBŘE KRADLO) STEJNĚ JAKO CELÁ VÝCHODNÍ EVROPA A NAVÍC JSOU ZMÍTÁNY PERMANENTNÍMI KRÁDEŽEMI A PODVODY OBROVSKÝCH ROZSAHŮ, ČÍMŽ SE ŽÁDNÉ HODNOTY NEVYTVÁŘEJÍ, ALE NAOPAK - LIKVIDUJÍ. V ZEMÍCH BÝVALÉHHO SOVĚTSKÉHO SVAZU JE ZA 20 LET OBROVITÝ ÚBYTEK LOUTKO-OBYVATEL S UKRAJINOU NA ŠPICI - ZDE PLATÍ - KDO UTEČE, VYHRAJE.

Čínská vláda plánuje vytvořit největší megalopoli světa spojením devíti měst v deltě Perlové řeky na jihu země. Má být více než osmdesátkrát větší než Praha nebo dvakrát větší než Londýn a pojme přes 48 miliónů obyvatel. Informoval o tom britský deník The Daily Telegraph.

Součástmi megalopole, která má konkurovat rostoucímu Pekingu a Šanghaji, se mají stát města Kuang-čou s 11,7 miliónem obyvatel, Šen-čen (8,9 miliónu lidí), Fo-šan (5,4 miliónu lidí), Tung-kuan (6,4 miliónu lidí), Čung-šan (2,4 miliónu lidí), Ču-chaj (1,5 miliónu lidí), Ťiang-men (3,8 miliónu lidí), Chuej-čou (3,9 miliónu lidí) a Čao-čching (3,9 miliónu lidí). Oblast svou produkcí tvoří desetinu čínské ekonomiky, která v loňském roce rostla o více než deset procent. [celá zpráva]

„Chceme města integrovat, aby jejich obyvatelé mezi nimi mohli volně cestovat a využívat v různých oblastech zdravotní pojištění a další výhody. Pomůže to průmyslu a povede to k rovnoměrnějšímu vytváření nových pracovních míst, také veřejné služby budou distribuovány spravedlivěji,“ řekl Ma Siang-ming, šéf úřadu pro plánování výstavby v Tung-kuanu a jeden z hlavních konzultantů ambiciózního plánu.

Mezi městy bude v příštích šesti letech započata výstavba na 150 infrastrukturních projektech za dva bilióny juänů (asi 5,7 biliónu korun). Přibude devět nových železničních tras o celkové délce téměř 5000 kilometrů, pro něž mají platit jednotné ceny. Sjednoceny by podle úřadů mohly být i sazby za elektřinu či pohonné hmoty. Souměstí spojí rychlostní železnice s Hongkongem.

Jméno budoucí megalopole zbývá vymyslet. „Nebude to jako londýnské nebo tokijské souměstí, protože středobodem není žádná velké město. Nemůžeme to nazvat podle jednoho z existujících měst,“ řekl Ma Siang-ming.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr