V centru Londýna pořídili za bílého dne výjimečně čisté záběry letky UFO

ANDĚLÉ NEBES SE LIDEM STÁLE VÍCE PREZENTUJÍ V ZÁVISLOSTI NA ZÁJMU LIDÍ O NĚ. STÁLE VÍCE LIDÍ S NIMI SPOLUPRACUJE. TYTO UDÁLOSTI JSOU PŘEDZVĚSTÍ DALEKOSÁHLÝCH ZMĚN, KTERÉ CELÉ LIDSTVO NA ZEMI ČEKÁ.

27.6.2011

Vypadá to, že se neidentifikovatelné létající objekty ve světě stále více a více osmělují. Poslední v sérii výjimečných záběrů pochází přímo z centra britské metropole - Londýna. Tam lidé nafilmovali něco, co přirovnali k mateřské lodi a její letce. Objekty se vznášely v západní části města přímo nad budovou BBC.

Podivné jasné objekty na obloze zaregistrovaly v centru města stovky lidí, kteří je sledovali a mnohdy i natáčeli. Kameraman tohoto videa doběhl na roh ulic Bolsover a Clipstone.

Nad sídlem BBC se vznášely tři světelné body, které se po nebi pohybovaly v trojúhelníkové formaci obrovskou rychlostí. Následovány byly dalšími dvěma objekty. Záběry kamery se věnovaly i lidem okolo, kteří zaujatě pozorovali dění na obloze.

Na nebi se poté objevil jeden větší, pomalu se pohybující disk, který chvíli kroužil a poté také odletěl. Záběry pořídili lidé i z jiných míst ve městě. Mimo jiné objekty natočili i nad budovou Toweru.

Kritici záběrů však upozorňují na to, že záběry byly mimo jiné pořízeny i z domu, kde sídlí společnost The Mill, která vytváří vizuální efekty pro filmový průmysl.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr