OČISTNÉ PROCESY SÍLÍ - PLANETA ZEMĚ SE OČIŠŤUJE OD HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ

Pravá zima nepřichází, i leden bude nebývale teplýLyžařské areály při teplotách nad nulou nemohou ani zasněžovat umělým sněhem.

3.1.2007

Leden, ač je dlouhodobě nejstudenějším měsícem v roce, bude letos teplotně nadprůměrný. Teploty už možná nebudou tak vysoké jako na Nový rok, kdy padaly teplotní rekordy. Celkově však bude teplejší než v minulých letech.

PRAHA - "Už nyní jsou teploty v průměru přibližně o pět stupňů vyšší, než je dlouhodobý průměr lednových teplot, a po celý leden neočekáváme výrazné mrazy, ba naopak," řekl Právu v úterý Vladimír Seifert z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) v Praze. Dodal, že do Česka bude proudit jihozápadní proudění, a to přinese teplo.

Ve čtvrtek by mělo být zataženo až oblačno, občas déšť, na horách sněžení nebo mrznoucí srážky. Noční teploty 3 až -1, odpolední 1 až 7 stupňů Celsia. Stejný ráz počasí bude v pátek i v sobotu, kdy odpolední teploty dosáhnou 4 až 9 stupňů.

Také od neděle do středy příštího týdne je výhled na poměrně teplé počasí. Bude zataženo až oblačno, občas déšť nebo přeháňky, na horách sněhové nebo smíšené s deštěm. Noční teploty 5 až 0, odpolední 5 až 9 stupňů.

Dlouhodobý výhled předpokládá nadprůměrné teplo
Ústav vydal v úterý i dlouhodobou předpověď na leden. Podle ní budou nadprůměrně vysoké teploty pokračovat až do konce prvního měsíce nového roku.

Od 10. do 20. ledna by mělo být oblačno, přechodně zataženo, místy déšť nebo sníh s deštěm, na horách sněžení. Ve druhé polovině období zataženo nízkou oblačností a místy mlhy. Noční teploty 4 až -2, později -6, denní teploty 0 až 6, ojediněle až 9 stupňů.

Od 21. do 31. ledna se očekává zataženo nízkou oblačností, místy mlhy, ojediněle slabý déšť. Noční teploty 2 až -4, denní 1 až 7.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu