OČISTNÉ PROCESY SÍLÍ - PLANETA ZEMĚ SE OČIŠŤUJE OD HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ

Letošní zima byla nejteplejší za posledních 125 let


Severní polokoule zažila letos vůbec nejteplejší zimu od roku 1880, kdy se systematicky vedou záznamy o počasí. Experti předpovídají, že rok 2007 by mohl být celkově nejteplejším rokem. Vyplývá to ze zprávy, kterou ve čtvrtek zveřejnil americký Národní úřad pro výzkum oceánů a atmosféry (NOAA).

16.3. 2007 08:05
WASHINGTON - Zemský povrch i oceány byly od loňského prosince do letošního února teplejší o 0,72 stupně Celsia, než činí obvyklý průměr naměřený ve 20. století.

Zimní měsíce byly letos teplotně nadprůměrné v převážné části Evropy, Asii, západní Africe, jihovýchodní Brazílii a severovýchodní části Spojených států. Naopak podprůměrné teploty zaznamenali v centrální části USA a v některých oblastech Saúdské Arábie.

Američtí vědci podotkli, že deset nejteplejších roků lidstvo zažilo v období od roku 1995.

Za mimořádně mírnou zimu podle NOAA může klimatický jev El Niňo. Ten měl ohřát hladinu východního Tichého oceánu. "Netvrdíme, že tato zima je důkazem vlivu skleníkových plynů," sdělil Jay Lawrimore z NOAA. Avšak dodal, že měření bylo součástí Mezinárodního panelu pro změny klimatu, který počátkem února přišel se závěrem, že klima na Zemi se mění a že k těmto změnám s velkou pravděpodobností přispívá lidská činnost.

NOAA dále uvedla, že se průměrná teplota zemského povrchu zvýšila o 0,06 stupně Celsia za deset let. Od roku 1976 však začala teplota stoupat daleko výrazněji. Každých deset let se zeměkoule průměrně oteplí o 0,18 stupně Celsia.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu