OČISTNÉ PROCESY SÍLÍ - PLANETA ZEMĚ SE OČIŠŤUJE OD HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ

USA se potýkají se záplavami i s extrémním horkem09.08.2007

Šest lidí zahynulo při prudkých deštích, které do amerického státu Oklahoma a na středozápad USA přinesly v neděli dozvuky tropické bouře Erin. V americkém státě Tennessee naopak povolila vlna rekordních veder, která si vyžádala nejméně 49 obětí.

OKLAHOMA - CNN napsala, že deště zcela zatopily centrální Oklahomu. Vrtulníky musely zachraňovat obyvatele buď přímo z vody nebo ze střech domů.

"Dva lidé zahynuli a nejméně tři další jsou zranění," uvedla mluvčí centra pro pohotovostní operace v Oklahomě Michelann Ootenová.

Muž ve středním věku, který v autě zastavil pomoci jinému muži, se utopil ve svém voze u města Kingfisher. Starší žena ve městě Fort Cobb zahynula ve svém sklepním krytu, kde se uchýlila před bouřkou.

"Jsem si jistá, že úrazů je mnohem víc," řekla mluvčí s tím, že policie také pátrá po dalších třech lidech, kteří cestovali v autě u města Carnegie.

Ve městě Kingfisher napršelo od 13 do 27 cm deště během krátké doby. "Dvě až tři stovky lidí musely opustit své domovy," řekl kapitán Chris West z oklahomské silniční policie.

Záplavy na středozápadě USA zatopily silnice a zbořily mosty. Zemřeli čtyři lidé, uvedla agentura AP.

Tennessee zasáhlo vedro

Stát Tennessee měl o víkendu opačný problém, zasáhla jej vlna rekordních veder, která si na jihozápadě a středozápadě USA vyžádala nejméně 49 obětí. V Memphisu v neděli dosáhly teploty "jen" 34 stupňů a poprvé po deseti dnech tak klesly pod hranici 100 stupňů Fahrenheita (38 stupňů Celsia).

Teploty, které na Fahrenheitově stupnici více než týden dosahovaly tříciferných hodnot, konečně mírně klesly také v amerických státech Alabama, Arkansas, Georgia a Missouri, kde se v neděli pohybovaly kolem 30 stupňů Celsia

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu