PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Muži začal v kapse hořet přehrávač iPod


15.10.2007

Přehrávače rodiny iPod jsou zbožím, které se díky velkému zájmu kupujících na pultech obchodů příliš neohřeje. V kapse amerického dělníka se však přehrávač choval opačně. Vznítil se a šlehaly z něj plameny

DOUGLASVILLE - Danny Williams z amerického státu Georgia nosí svůj iPod Nano v kapse již rok a půl. Podle stanice WSBTV poslouchá přístroj často při práci na nejmenovaném letišti v USA.

Před necelými dvěma týdny se však muži v kapse iPod vznítil. "Podíval jsem se dolů a viděl plameny, které mi šplhaly k hrudníku. Kdyby mě spatřili (lidé z US Transportation Security Administration) a všimli si, že ze mě stoupá kouř, mohli by si myslet, že jsem terorista," řekl Williams.

Podle deníku VUNET.com si již Apple vyžádal přehrávač k posouzení a přislíbil zaslat nový přístroj. Příčina požáru není dosud známa. Experti se však domnívají, že je na vině integrovaná Li-ion baterie, která se pravděpodobně vzňala.

Li-ion baterie mají problémy s přehříváním také v mobilních telefonech a laptopech. Loni byly měněny celé řadě uživatelů baterie v noteboocích značky Dellu, Apple, Sony a Toshiba.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu