PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Francouzský parlament schválil testy DNA pro imigranty


24.10. 2007

Francouzské Národní shromáždění schválilo v úterý zákon zpřísňující pravidla pro přistěhovalce. Zákon mimo jiné stanovuje, že úřady mohou lidem, kteří budou chtít následovat své příbuzné a usadit se ve Francii, nařídit podstoupení testů DNA, aby dokázali příbuzenství. Zákon schválil počátkem října také Senát.

PAŘÍŽ - Kontroverzní normu označuje kritika za rasistickou. Princip udělování občanství na základě genetických měření je podle nich nepřijatelný. Obhájci zákona tvrdí, že testy umožňují opravdovým uchazečům rychlejší nabytí francouzského občanství.

Ministr pro imigraci a národní identitu Brice Hortefeux poukázal, že podobné normy má také dalších 12 zemí EU. Testy navíc bude podle něj platit francouzská vláda tak, aby lidé, kteří si to nemohou dovolit, nebyli diskriminováni.

Podle schválené novely podstoupí členové rodiny starší 16 let test v jejich vlasti, kde také musí dokázat dobrou znalost francouzského jazyka a francouzských hodnot. Uchazeči o občanství také musí dokázat, že jejich rodina žijící ve Francii má prostředky na jejich obživu a je schopná si vydělat alespoň minimální mzdu. Opatření bude nejprve zavedeno na zkušební dobu do roku 2010.

Sarkozy naplňuje sliby

S návrhem přišel pravicový blok prezidenta Nicolase Sarkozyho Svaz pro lidové hnutí (UMP). Sarkozy je zastáncem přísného přístupu k imigraci, během svého vedení ministerstva vnitra nechal deportovat z Francie asi 25 000 cizinců ročně. Odmítl také přijmout všeobecnou amnestii pro ilegální imigranty.

Proti přijetí zákona protestovaly minulý víkend po celé zemi tisíce lidí.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu